Sprzedaż żelu znieczulającego wstrzymana! Sprawdź serie produktu!

0
1262
źródło pixabay.com

Dystrybutorzy oraz producent żelu znieczulającego poinformowali Główny Inspektorat Farmaceutyczny o wycofywaniu ze sklepów swojego produktu. Prawdopodobnie chodzi o źle zabezpieczone opakowanie leku.

„Duda gel” jest rewelacyjnym produktem działającym przeciwko bólowi mięśni. Ostatnio reklamowany m.in. na kanałach Youtube przez celebrytów.

Produkt jest przeznaczony dla osób wierzących. Dzięki specjalnej recepturze oraz mieszaninie odpowiednich ziół wspomaga działanie układu krwionośnego i nerwowego.

„Duda Gel” ma zniknąć z półek sklepowych do poniedziałku (30.05.2016). Osoby, które zakupiły w/w produkt leczniczy proszone są o oddanie go do sklepów. W innym przypadku mogą nabawić się prawicowych poglądów.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.