Prezydent USA o wizach dla Polaków. Rozważymy zdjęcie wiz pod jednym warunkiem!

0
1987
źródło pixabay.com

Barack Obama zaproponował zdjęcie wiz dla Polaków lecących do USA. Oczywiście musimy spełnić kilka warunków, które mogą być dość zaskakujące. Najbardziej budzącym zainteresowanie punktem jest przebudowa podwórka Pałacu Prezydenckiego. Na trawniku, obok Piłsudskiego stanie tzw. „Big Head”.

38-metrowy Pomnik Prezydenta USA ma zostać wzniesiony na trawniku Pałacu Prezydenckiego. Statua ma być symbolem współpracy polsko-amerykańskiej oraz imponującym i charakterystycznym obiektem wizerunkowym Warszawy.

Rząd RP wstępnie zgadza się na ustawienie pomnika, aczkolwiek również stawia warunki. Obok Piłsudskiego i gigantycznego pomnika amerykanskiego Prezydenta, ma się znaleźć miejsce na ustawienie rzeźby rządowego TU-154.

Na razie nie wiadomo co stanie się z planami zniesienia dla Polaków wiz, gdy Barack Obama przestanie być prezydentem USA.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.