„Smoleńsk” w kinach. Rodziny z dziećmi stoją w długich kolejkach aby kupić bilet!

2
1577
źródło zdjęcie własne/pixabay.com

Pracownicy Społeczni utworzyli specjalny program socjalny dla osób korzystających z programu 500+. Każda rodzina, która wybierze się do kina na „Smoleńsk” może liczyć na pokrycie ceny biletów, kubek coli, wiaderko popcornu oraz 10 pln w gotówce. Na osobę!

Jak podają portale informacyjne, kina w całej Polsce okupowane są przez elektorat rządzących. Setki, a nawet tysiące bezrobotnych stoją w kolejkach, aby wyrwać każdą możliwą ilość biletów na seans.

Jak twierdzą zainteresowani – może stawka za obejrzenie filmu nie jest zbyt wygórowana ale cola i popcorn świetnie uzupełniają „zestaw”. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że już połowa respondentów stojących w kolejkach po bilety, nazywa swoje dzieci „Brajanek”.

Ponieważ samorządy zaspokoiły potrzeby rodzin, postanowiono zadbać o najmłodszych. Dzieci od klas wczesnoszkolnych wybiorą się do kin. Seans nie będzie obowiązkowy, ale uczniowie z niego rezygnujący będą musieli zostać na zajęciach. Aktualnie zainteresowanie wyjściem do kina wśród najmłodszych wynosi ok. 95% ankietowanych.

Tymi i tym podobnymi sposobami, biuro marketingu filmu zaspokoi potrzeby współczynnika oglądalności nałożonego przez producentów.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.

2 KOMENTARZE