Rok więzienia za każde trzy miesiące niepłacenia alimentów. Opozycja w strachu!

0
1167
źródło pixabay.com

Osoby zalegające płacenie alimentów mają problem. Rząd postanowił zrobić z tą sprawą porządek. Wprowadzono karę nakładaną z urzędu każdemu z rodzinnych dłużników. Rok więzienia za każde rozpoczęte trzy miesiące niepłacenia alimentów. Dodatkową atrakcją ma być obowiązek pracy podczas pobytu w więzieniu. Zarobione pieniądze mają być przekazane rodzinom. 

Zgodnie z nowelizacją ustawy o alimentach uregulujemy podstawowy problem społeczny, czyli uchwycimy wszystkich uchylających się przed płaceniem alimentów „tatusiów” za jajka – mówił prokurator generalny w rządzie PIS.

Tym sposobem, osoba uchylająca się od płacenia alimentów przez 10 lat, z automatu, otrzymuje wyrok 40 lat pozbawienia wolności. Jeżeli dzieci, na które mężczyzna ma nałożony obowiązek alimentacyjny, ma więcej niż jedno, może się spodziewać mnożnika kary.

Jak donoszą lewicowe media, działanie ma spowodować zamknięcie najważniejszych działaczy opozycyjnych w RP na długie lata. Jak przeliczono, przewodniczący opozycji, może trafić do więzienia nawet na 800 lat.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.