Rząd RP wpadł na pomysł: sprzedamy wszystkie smartofony uchodźców i…!

0
1484
źródło canva.com

Jak donosi informator, rząd dzisiejszej nocy przemyci ustawę smarfonową! Ustawa ma na celu powołanie wszystkich znajdujących się telefonów typu „smart” na terytorium Polski do wojska. Przebiegać to będzie w ten sposób, że każda osoba prywatna, firma (użytkownicy, salony oraz komisy) po otrzymaniu wezwania mają oddać swe urządzenie do najbliższego WKU. Pojedyncze sztuki mogą być odbierane na ulicach nawet przez piesze patrole!

Jeżeli posiadasz telefon z dotykowym ekranem (nieważne ile cali ma wyświetlacz) mniej nadzieję, że nie wpadniesz w ręce policji a tym bardziej, że na terytorium kraju nie rozpocznie się stan wyjątkowy. Wszystko za sprawą afery smartfonowej, która niebawem zostanie przegłosowana przez Rząd RP. Już teraz na mównicy zasiadają posłowie wszystkich ugupowań aby odebrać osobom przebywającym na terytorium Polski urządzenia typu „smart” (od telefonów kończąc na tabletach przy. red.). Ponieważ urządzenia tracą z każdą chwilą na wartości uśredniono koszt każdego telefonu (niezależnie od producenta etc) w wysokości 50 pln/sztuka.

Wszystko za sprawą imigrantów, których mamy otrzymać w tzw. „Pakiecie Europejskim”. Każda osoba na granicy RP zostanie obszukana oraz poproszona o oddanie smartfona celem zwiększenia obrności kraju. Wszystkie telefony, które trafiły do nielegalnego obiegu wewnątrz UE – nie posiadają odpowiednich zaświadczeń gwarantujących bezpieczeństwa użytkowników, nie został wniesiony VAT etc. (czyli 99% urządzeń posiadanych przez w/w osoby) mają zostać odebrane a następnie… sprzedane na jednym z serwisów aukcyjnych.

Przeciwnicy multikulti mogą zacierać ręce z zachwytu. Minusem jest fakt ustawy, która obowiązywać będzie każdą osobę (niezależnie od wieku) do przestrzegania praw narzuconych przez Państwo.

A będzie to piękny widok gdy na ulicach zaczną znikać w kieszeniach policyjnych bojówek iphony, samsungi, LG i inne urządzenia warte nawet kilka tysięcy złotych za sztukę. Głosowanie o północy!

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.