Rząd podjął decyzję o wprowadzeniu zakazu produkcji i sprzedaży alkoholu!

0
3386
źródło pixabay.com (CC0)

Jeszcze w tym tygodniu zbierze się podkomisja odpowiedzialna za minimalizowanie skutków alkoholizmu. Decyzje, które mają zapaść podczas obrad będą wstępem do wprowadzenia prohibicji na terenie RP.

Procedura przygotowawcza pozwoliła na zbadanie zwyczajów alkoholików w ich naturalnym środowisku. Badania prowadzone były w całym kraju pod okiem wybitnych uczonych.

Zebrany materiał dał jednoznaczną odpowiedź na pytanie co jest podstawową przyczyną alkoholizmu. Dodatkowo opracowano skuteczną metodę pozwalającą na szybkie wyprowadzanie z nałogu poprzez całkowite odcięcie od złych nawyków.

Zakaz produkcji, częściowej sprzedaży, dystrybucji oraz reklamowania wyrobów alkoholowych na terenie Polski ma wejść w życie 1 stycznia 2018 roku.

Od tej daty pieczę nad sprzedażą produktów z niską, średnią oraz wysoką zawartością alkoholu będą sprawowały restauracje posiadające specjalne, rządowe zezwolenie.

Aby ubiegać się o pozwolenie na sprzedaż należy dostarczyć list referencyjny z parafii przyległej do miejsca zamieszkania, wpłacić dobrowolną darowiznę na konto partii oraz zadeklarować głos wykonany przy najbliższych wyborach parlamentarnych.

Nie lepiej wygląda sytuacja osób, którym rząd odetnie dostęp do butelki. Każdy, kto będzie chciał dokonać zakupu alkoholu będzie musiał wypełnić wniosek N32 oraz B21 które po rozpatrzeniu mogą nadać uprzywilejowania lub… odebrać je na zawsze.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku