Budowa Centralnego Portu Lotniczego jest przykrywką zupełnie innej inwestycji!

2
3608
źródło pixabay.com (CC0)

Media na całym świecie donoszą o wycieku z kancelarii Pani Premier. Budowa Centralnego Portu Lotniczego miała zatuszować budowę ogromnego terminalu kosmicznego.

Prace nad budową kosmodromu „Jarosław” mają rozpocząć się jeszcze w tym roku i trwać dekadę. W międzyczasie naukowcy Państwowej Akademi Nauk mieli przeprowadzić serię badań nad projektem napędu pozwalającego na osiągnięcie prędkości kłaka.

Dziennikarze którzy jako pierwsi dotarli do informacji wskazują na profesjonalny sposób tuszowania śladów. Świadczą o tym miliony złotych zainwestowanych w działania odwracających uwagę oraz dziwne akcje służb.

Prawdopodobną przyczyną budowy kosmodromu jest przeniesienie polskich polityków do otchłani kosmosu celem jego całkowitego opanowania.

Opinia publiczna jest zszokowana zasłoną jaką zbudował rząd do budowy tajnego projektu. Obietnica bezpowrotnego wystrzelenia wszystkich polityków jest na tyle kusząca, że za cenę wielu wyrzeczeń naród wspomógłby szybkie zamknięcie inwestycji.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku

2 KOMENTARZE