Niemcy: przygotowania do sylwestrowej nocy idą pełną parą!

0
1043
źródło pixabay.com (CC0)

Media stale monitorują przygotowania Niemców do sylwestrowej nocy. Już od kilku dni widać dziesiątki samochodów ciężarowych oraz pracę służb logistycznych na ulicach wszystkich miast. Podejrzeliśmy jakie atrakcje przygotowały niemieckie władze!

W tym roku postaramy się o coś specjalnego. Oczywiście wszystkich zachęcamy żeby pozostali w domach. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia wprowadzamy specjalną, jednorazową godzinę policyjną trwającą od godziny 20.00 do świtu – mówi rzecznik niemieckich władz

Setki kilometrów okopów, drutu kolczastego, min oraz stanowisk z armatkami wodnymi to tylko początek przygotowań do sylwestrowej nocy. W niektórych landach została powołana i szkolona milicja obywatelska, która uzbrojona w broń gładkolufową będzie strzec porządku na ulicach.

Wszystkie służby zostaną postawione w stan pełnej gotowości bojowej. Politycy oraz rodziny pełniących tej nocy wartę zostaną przetransportowani do bunkrów na terenie jednostek wojskowych.

Rząd Angeli Merkel twierdzi, że są to coroczne, standardowe przygotowania w duchu wspólnoty i jedności narodowej.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.