Niekorzystanie wyszła na zdjęciu. Zażądała od klubu milionowego odszkodowania.

0
935
źródło pixabay.com (CC0)

Gdy klub opublikował zdjęcia z imprezy rozpoczął się horror. Wybite szyby, pobity personel, groźby karalne oraz pozew o naprawdę szkód, oraz wypłatę milionowego odszkodowania. Wszystko przez niekorzystne zdjęcie.

Kobieta postanowiła zrobić się na bóstwo. Późniejsze tańce i swawole trwały do rana. Nikt nie mógł przeczuwać, że finał tych kilku imprezowych godzin może być tak drastyczny w skutkach.

Wyglądałam w lustrze niczym seksowny kociak. Na zdjęciach z klubu wyszłam jak wieloryb wyciągnięty z oceanu na plażę. Jak oni mogli je opublikować? – czytamy w pozwie zrozpaczonej kobiety.

Dama przekonała media o swej racji. Wsparcie jakie otrzymała napędziło machinę poparcia społecznego. Znalazła sie również kancelaria, która postanowiła bronić jej dobrego imienia.

Nasza Klienta ma problemy z tarczycą oraz grube kości. Klub rozpoczął mowę nienawiści publikując zdjęcia, na których którykolwiek z gości wyszedł niekorzystnie. Żądamy milionowego odszkodowania. – twierdzą obrońcy powódki.

Po komentarzu właściciela klubu, w którym stwierdza, że kobieta po prostu tak wygląda, lokal został doszczętnie zdemolowany. Mówi się również o groźbach karalnych i pobiciu.

 

Prokuratorzy z każdą godziną przyjmuje kolejne zgłoszenia. Proceder mógł dotknąć setki, o ile nie tysiące kobiet.

 

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.