Na wieść o zakończeniu sprzedaży pigułek „dzień po” dziewczynki kupują mentosy!

0
1556
źródło pixabay.com (CC0)

Minister Zdrowia ogłaszając likwidację przepisu zezwalającego na niekontrolowany handel tabletkami „dzień po” nie spodziewał się reakcji młodzieży. Zrozpaczone nastolatki wykupują ze sklepu paczki mentosów.

Gdy Minister Zdrowia argumentował swą decyzję dobrem kobiet, a w szczególności, najmłodszych, często nieletnich użytkowniczek tabletek, wiele z nich doznało szoku.

Niestety, mimo lepszego zdrowia fizycznego, pojawić sie mogą rysy na psychice. Brak tabletek, może w wielu przypadkach oznaczać po prostu niechcianą ciążę.

Na szczęście, w złych chwilach przychodzi internet.

Gdy nastolatki doczytały, że tabletka antykoncepcyjna przypomina kształtem mentosy, rozpoczął się abordaż na sklepy.

W ciagu kilku godzin, punkty, sprzedające okrągłe drażetki wysprzedały się z dostępnego towaru. Jak zapewniają hurtownie, w ciagu kilku godzin zostaną uzupełnione zapasy.

Do sprawy sceptycznie odnieśli się producenci słodyczy, którzy stanowczo odcinają się od plotki. Dodają, że nie ma dowodów świadczących o tym, aby ich produkt usuwał niechciane płody.

Aczkolwiek, zawsze warto próbować.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.