Młody sprawiedliwy, ostatni wojownik wśród SBckiej sieci – zmiany w IPNie.

0
1297
źródło canva.com

Po ostatnich publikacjach IPNu, dzięki żonie Pana Kiszczaka wiemy już, że dokumenty (wg. grafologa IPNu) Lecha TW Bolka Wałęsy są prawdziwe. Wiemy również, że Wałęsa (wg. samego Lecha Wałęsy) dokumenty podpisywał, żeby biedny Ubek mógł wypłacać na jego konto kasę, którą finalnie chował do swojej kieszeni. Oprócz tych, w/w wiadomości wiemy również, że (wiadomość z IPNu) jednak dokumenty są sfałszowane, a Wałęsa jest wrabiany (według IPNu oraz Lecha Wałęsy). Sprawdzimy czy cała akcja związana jest z ostatnim sprawiedliwym, czy wąsatym krętaczem?

Zostało wszczęte śledztwo w sprawie podejrzenia poświadczenia nieprawdy przez funkcjonariuszy SV w dokumentach TW „Bole” – grzmiał na konferencji prasowej prezes IPNu. Ten sam, który ostatnio stwierdził ze swoim zespołem, że sprawa jest jasna, a dokumenty przejrzyste. A więc wróćmy do chronologii najciekawszych faktów.

29.09.1943
Urodziny Lecha Wałęsy. Podobno przy przyjściu na świat na niebie świeciła gwiazda, zwierzęta w pobliskiej szopce klękały, a do drzwi zapukało trzech mężczyzn niosąc dary dla młodego człowieka. Noworodek podobno miał już sumiaste wąsy.

06.1970
Jako młody elektryk okrętowy z dość krótkim stażem został wybrany na przywódcę komitetu strajkowego swojego zakładu. Miesiąc później wszedł w skład rady oddziałowej związku zawodowego. W tym czasie wiedząc już, że stoi przed nim świetlana przyszłość, przygotowuje plan zniszczenia od środka Urzędu Bezpieczeństwa.

16.02.2016
Zabezpieczono teczki oraz kilkaset stron materiału obciążającego Lecha Wałęsę. Pierwsze informacje mówią o autentyczności zapisów oraz oryginalności zawartości.

18.02.2016
W teczce znajdują się informacje potwierdzające istnienie sił nadprzyrodzonych, Szatana oraz UFO. Najbardziej zadziwiające w tym wszystkim jest to, że w teczce znajdują się wygrywające ciągi liczb w lotto od grudnia 1998 roku do stycznia 2016.

25.02.2016
Wszystkie informacje okazują się nieprawdą i fałszerstwem. Prokurator wszczyna wnikliwe śledztwo. Samo zebranie informacji ma zająć około stu czterdziestu siedmiu lat. Rodzina Wałęsów jest spokojna. Winą obwinia PiS.

26.02.2016
Wałęsa wraca swoim superodrzutowcem do Gdańska. W nosie ma wszystko i wszystkich. Znowu jest Janosikiem XXI wieku.

27.02.2016
Z internetu znika informacja nt. teczki ojca Kaczyńskich znaleziona w szafie Kiszczaka. Władze przejmują Reptilianie.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.