Mężczyzna został potrącony trzy razy. Polski Superman przeżył!

0
1215

Nocą przez kilka godzin zablokowana była autostrada A4 Tarnów – Kraków. W Proszówkach koło Bochni doszło do niezwykłego wypadku. Kierujący osobówką mężczyzna wyszedł z auta i próbując zatrzymać ruch został trzykrotnie potrącony. Przeżył i ma się świetnie!

31-letni mieszkanie Dąbrowy koło Wieliczki, jadąc samochodem osobowym, zauważył na jezdni leżące „coś”. Mężczyzna wysiadł z auta, a następnie zatrzymał ruch w taki sposób, że własnym ciałem odparł uderzenie TIR-a oraz auta osobowego. W wyniku uderzenia przeleciał na przeciwny pas jezdni, gdzie potrącił go jeszcze jeden TIR.

Mimo tak licznych uderzeń mężczyzna przeżył. Został odwieziony do szpitala na badania, gdzie odkryto na nim ubranie Supermana. Autostrada zablokowana była przez kilka godzin, a policja kierowała samochody na objazdy. W tej chwili ruch odbywa się już bez utrudnień.

Niestety to „coś” leżące na jezdni nie było chłopcem, którego spodziewał się Superman, a torbą po jedzeniu sprzedanym w jednej z przydrożnych restauracji.

źródło wiadomosci.onet.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw