„Myślałem, że dostanę zawału” – Wygrał, bo obstawił wynik oraz minuty padania goli

0
992

„Myślałem, że dostanę zawału”, „bez Lewandowskiego ani rusz”. Polak poszedł do zakładu bukmacherskiego i obstawił wynik 2:2 w meczu ze Szkotami oraz dokładne minuty strzelonych przez polaków bramek – 3 i 95 minuta.

Śmiali się ze mnie w zakładzie, że taki ze mnie znawca piłki i niby wróżbita Maciej powiedział mi jakie mam obstawić cyfry – odgadnę wynik meczu oraz minuty strzelenia bramek. Ba. Nawet dodałem, że obie strzeli Lewy, ale w zakładach bukmacherskich nie mieli takiego okienka – powiedział Pan Zbigniew S. ze Stalowej Woli, który dzięki zakładowi za 2 złote otrzyma nagrodę w wysokości 290 tysięcy PLN. Dodajmy, że to najwyższa wygrana w historii zakładów bukmacherskich w przeliczeniu jeden do x.

https://youtu.be/3wxukGezBxw

Koniec marzeń Szkotów o awansie, a Pan Zbigniew cieszy się jak dziecko – Numery otrzymałem po kontakcie w grudniu zeszłego roku od wróża Macieja z Kosmica.Tv. Myślę, że on sam nie wierzył w co mówi i teraz pluje sobie w brodę, że nie poszedł kupić zakładu – skwitował wygraną.

Jakby ktoś chciał stwierdzić, że wiarygodność programu czy samego wróża jest niewielka, może obejrzeć poniższy program, w którym sam Pan Maciej dementuje plotki!

Pytanie, które po wczorajszym meczu od razu same nasuwa się na język to, to czy Lewy również korzysta z usług wróżbitów?

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw