Lex Mikke w obronie miasta. Brzydkie kobiety będą musiały zostać w domach!

0
1138
źródło pixabay.com (CC0)

Kraków, Warszawa, Poznań, oraz Trójmiasto wyglądają niczym Trójkąt Bermudzki. Tam, gdzie jeszcze niebawem przygrube, czasami szpetne dziewczyny latały w obcisłych leginsach z wrzynającymi się między pośladki stringami teraz nie ma nikogo. Wszystko przez Lex Mikke.

Patrole straży miejskiej oraz policji ustawiły się pod modnymi klubami i rozpoznawalnymi pubami.

W skład każdego patrolu wchodzi oficer polityczna, która określa ogólny wygląd, kształt pupy, wielkość brwi, rozmiar piersi, oraz długość spódniczki.

Wszystko za sprawą Lex Mikke, prawa które precyzuje jakie dziewczyny, oraz w jaki sposób ubrane mogą pojawiać się na ulicach, w godzinach nocnych.

Kobiety uznane za brzydkie, są odsyłane do domu. Dziewczyny, które nie dostosują się do zakazu i postanowią próbować szpecić swe miasto swym mierny wizerunkiem zostaną aresztowane. – informuje rzecznik policji.

Ustawa, choć rygorystyczna daje możliwość wybawienia się tym z dziewczyn, które zostały uznane za paskudy.

Łódź. Jak zaznaczył sam Bogusław Linda, jest miastem meneli, czyli osób nadużywających alkoholu. To odpowiednie miejsce dla brzydkich kobiet. – twierdzą politycy.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.