Pielgrzymi pod miejskim basenem. Gimnazjalistka dostąpiła niepokalanego poczęcia

0
1017
źródło pixabay.com (CC0)

To miał być zwykły dzień na miejskim basenie. Ktoś się przewróci, jakieś dziecko nasika do wody. Obsługa była zdziwiona gdy przed południem zaczęły pojawiać się tłumy wiernych.

Wszystko za sprawą gimnazjalistki, która ze swoją klasą odbywała lekcje WF-u na terenie miejskiej pływali. Zajęcia, organizowane przez szkołę były koedukacyjne.

Na początku myśleliśmy, że córka po prostu przybiera na wadze. Gdy okazało się, że jest w ciąży, chciałem ją udusić. Dopóki nie dowiedziałem się jaki zaszczyt nas spotkał. – twierdzi ojciec ciężarnej 14-latki.

Gimnazjalista twierdzi, że nigdy nie uprawiała seksu. Pamięta, że pierwsze ukłucie w podbrzuszu poczuła podczas odmawiania różańca, na miejskim basenie, w jednej z kabin prysznicowych.

Gdy wiadomość została rozesłana przez bogobojnych rodziców, wraz z nią nadeszła fala wiernych.

Zarządca basenu nie zgłasza sprzeciwu wobec zastałej sytuacji. Z oświadczenia przesłanego nam przez dyrektora basenu wynika, że pielgrzymi kupują bilety wstępu, a kilka świeczek nikomu przecież nie wadzi.

Kurator obiecał przyjrzeć się sprawie. Bardziej, niż w niepokalane poczęcie, wierzy, że dziewczyna puściła się z którymś z kolegów.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.