Katarzyna Kukieła przejmuje restauracje! Uważaj, żeby nigdy nie jadł u Ciebie Prezydent!

0
1992
źródło canva.com

Wpływy serwisu Facebook.com na ludzkość jest niesamowity. Niejednokrotnie zauważono przypadki ludzi ślepo przeglądających newsfeed’a oczekując na najnowsze informacje nt. czegokolwiek. Skrolowanie telefonów, tabletów i komputerów zniszczyły już nie jadą myszkę i rozwaliły wiele laptopowych touchpadów. To i tak nic. W dniu dzisiejszym nastąpiło pierwsze w historii ludzkości agresywne przejęcie firmy na mocy postu na serwisie Facebook.com.

Przejęłam restaurację Wentzl i przejmę każdą, która choćby przepuści Prezydenta przez progi. To samo dotyczy klubów, parków, samochodów, galerii oraz każdego innego miejsca, które głowę Państwa przywita – mówi kobieta po czym dodaje – Mimo, że restauracja Wentzl’a jeszcze próbuje się bronić, twierdzić, że nie mam z nimi żadnego związku, wszyscy dokładnie wiedzą, że jestem już ich nową właścicielką.

Dodatkowo zapowiada, że każdy lokal, który zostanie przez nią oznaczony na newsfeed’zie serwisu Facebook.com prawnie należeć będzie do niej. 

Lekarze, twierdzą, że jeszcze nie ma na tę przypadłość lekarstwa. Postarają się jednak zrobić wszystko aby pomóc kobiecie. Komitet Obrony Demokracji jeszcze nie ogłosił medialnego samobójstwa, starając się odciąć od szalonej „restauratorki”…

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.