idioci, kretyni, debile – Prokurator szydzi z oskarżonych, którzy chcieli obrabować biznesmana!

0
1555
źródło canva.com

W poniedziałkowy wieczór, dwóch kumpli planowało skok stulecia. Mieli napaść na mężczyznę, którego obserwowali od kilku tygodni. Wiedzieli, że jest biznesmanem, prowadzącym kilka salonów kosmetycznych, a w każdy poniedziałek zmierza do jednego z bankomatów na Warszawskim Grochowie. Zawsze tego samego!

Napastnicy zaczekali na niego przed drzwiami, z dala od monitoringu ochrony. Gdy mężczyzna podszedł do bankomatu, wiedzieli, że jeszcze dzisiaj poczują zapach pieniędzy i smak trunków kupionych w okolicznym monopolowym. Cel był prosty. Mężczyzna wychodzi z przy bankowej wnęki, w której mieści się urządzenie, dostaje kijem po głowie, zabierają mu forsę i uciekają na swój rejon.

Podnieceni bandyci, przy obserwacji nie zwrócili jednak uwagi, że mężczyzna nie chadza do bankomatu tylko do WPŁATOMATU. Gdy było już po wszystkim, a zamiast tysięcy plnów, wyciągnęli ofierze 9 złotych w drobnych, źli i sflustrowani napastnicy postanowili pójść na piwo.

Idioci, kretyni, debile. Nie tylko napadli na faceta. Grozili mu. Pobili go. To na dodatek zamiast uciec, usiedli 100 metrów dalej, żeby z tej zgryzoty wypić po piwie. Zostały im postawione zarzuty napaści i rozboju. Czekamy na informację, w związku z faktem posiadania przez mężczyzn tzw zawiasów. Prawdopodobnie sąd przychyli się do tymczasowego, trzymiesięcznego aresztu mówi rzecznik Warszawskiej prokuratury

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.