Kanonizacja Artura Szpilki po facebookowym wsparciu internautów!

0
1615
źródło Facebook.com

Ponad 24 tysiące osób weźmie udział w kanonizacyjnym wydarzeniu, o dźwięcznej nazwie „Żądamy kolejnej walki Szpilka vs Wilder w rocznicę śmierci Jana Pawła II”. Wszystko za sprawą błyskawicznego przekazywania danych przez znany większości internautom portal Facebook.com.

Zaczęło się od drobnego żartu – mówią osoby zainteresowane wydarzeniem – a okazało się medialną super ejakulacją. Jak mawiała moja była. Samo gęste! Najpierw żarty nt. papieża, wulgarna fala hejtów w starciu każdy na każdego. No po prostu rozpierducha jak w Diablo! A na koniec okazało się, że to wszystko dla dobra Artura Szpilki. Męczennika, o którego kanonizację walczymy.

Kanonizacja (info z wikipedia.org) oficjalne uznanie przez Stolicę Apostolską świętości (…) osoby z racji osiągnięcia przez nią doskonałości moralnej w stopniu heroicznym lub/i uznanie jej za męczennika. Poprzez akt kanonizacji, papież uznaje ją za osobę godną kultu publicznego (…) i wpisania jej do katalogu świętych.

Akt ten poprzedzony jest procesem kanonizacyjnym. W tym przypadku wydarzeniem na portalu Facebook.com. Warto zaznaczyć, że znany pięściarz osiągną najwyższy stopień postawy moralnej i heroicznej a co najważniejsze i oczywiste dla wszystkich – można go uznać za męczennika.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.