Stało się! Mimo walki UE o demokrację, Polska stanie się monarchią!

2
2204
źródło - canva.com

W Parlamencie Europejskim trwają rozmowy dotyczące obrony demokracji w ramach Unij. Wszystkie piękne przemowy, komisje, dysputy na korytarzach i spotkania z dziennikarzami spaliły na panewce po ostatniej informacji, ogłoszonej przez kancelarię prezydenta.

Od pierwszego stycznia nowego roku, Polska stanie się monarchią. Na tronie nowej ziemi obiecanej zasiądzie obecny Prezydent, Andrzej Duda. Ponieważ będzie to najbardziej tradycyjny nurt tego ustroju politycznego, zgodnie z jego doktryną monarcha będzie rządził aż do śmierci. Podobno część polityków próbowała przegłosować wprowadzenie monarchii elekcyjnej ale standardowo nie udały się te działania.

Jakie zmiany nas czekają?

Przede wszystkim do standardowych akcyz i podatków, które strasznie denerwują wszystkich obywateli, zostanie wprowadzona (dodatkowo!) dziesięcina oraz pańszczyzna. Dziesięcina będzie dotyczyła wyłącznie dochodu pozyskanego (auto, mieszkanie czyli obejmie ruchomości i nieruchomości) ale pańszczyzna spadnie na głowy wszystkich. Aktualny próg przeliczeniowy na osobę ma wyglądać nastepująco: 4 dni (32 robotogodziny) na każdą pełnoletnią kobietę oraz każdego pełnoletniego mężczyznę! Odrabianie pańszczyzny będzie dawane z przydziału: od siania pól, chowania bydła przez wycinkę drzew do wydobywania węgla! Oczywiście będzie można wynając kogoś kto stawi się za nas na PPR (Polskie Pola Ryżowe) i odrobi przydzieloną pracę. Niestety państwo będzie miało monopol na tę usługę i w zależności od zainteresowania będzie windowało stawką.

Największym problemem dla społeczeństwa ma stać się wprowadzenie prawa pierwszej nocy oraz ogłoszenie polskiego monarchy głową Kościoła Polskiego. Tworu wymyślonego przez Episkopat ale wspieranego przez polityków.

Ciekawostką jest fakt odnalezienia dokumentu, który mówi że pierwszym błaznem Andrzeja Pierwszego Dudy ma stać się aktualny Prezes PIS. Czy będzie on dalej szarą eminencją czy wstrętnym karłem nienawiści dowiemy się w pierwszych tygodniach zmiany ustroju.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.

2 KOMENTARZE