Hit nastolatek: Tabletki z gównem na odchudzanie. Gdzie kupić i ile kosztują?

0
1637
źródło pixabay.com (CC0)

W internecie pojawiły się informacje na temat najnowszej metody odchudzania. Tysiące osób na całym świecie opisują jej cudowne efekty. Polskie nastolatki podchwyciły temat, wydając ostatnie pieniądze na ten amerykański specyfik.

Potrzebę schudnięcia odczuwa większość kobiet. Niektóre z nich sięgają po środki zakazane w Polsce, często nawet w Europie. Wszystko, aby spełnić swoje najskrytsze marzenia.

Tabletki z kilkoma mg gówna można zakupić na portalach aukcyjnych. Pełna kuracja kosztuje ponad 2000 pln, a składa się ze 100 ampułek. Stąd decyzja nielegalnych sprzedawców o licytacji pojedynczych sztuk.

Na obietnice niewiarygodnych efektów łase są nie tylko nastolatki. Szpitale w całej Polsce notują setki zgłoszeń od wymiotujących kobiet.

Jak twierdzą lekarze, spożycie tabletek z gównem nie zagraża zdrowiu.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.