Żubry: Jest zgoda na odstrzał 35 osobników w okolicy Puszczy Białowieskiej!

0
1217
źródło pixabay.com

Decyzję o odstrzale została podjęta kilka godzin temu. Chodzi o osobniki chore, stare, niewidome lub cierpiące w jakikolwiek egzystencjalny sposób. Postulaty o odwołaniu planowanej likwidacji wnoszą przerażeni ludzie.

Jak mówią zwolennicy odstrzału, to standardowa procedura. Każdego roku planowana jest likwidacja 30-40 osobników, które zagrażają reszcie stada lub same, przez liczne choroby lub starość, się od niego odłączają.

Przeludnienie ziemi według zwolenników teorii spiskowych to niezaprzeczalny fakt, według ich przeciwników mit. Mimo wszystko należy dmuchać na zimne i już teraz zainteresować się redukcją pogłowia ludzi na ziemi – twierdzą przedstawiciele żubrów Puszczy Białowieskiej.

Żubry postanowiły poprowadzić likwidację w sposób jak najbardziej humanitarny. Nie będzie mowy o nakłuwaniu ludzi na rogi, tratowaniu, gryzieniu czy innych czynnościach, które doprowadzą do długotrwałego cierpienia.

Będziemy zrzucać na ludzi kowadła lub fortepiany. Trochę to będzie wyglądało jak w kreskówkach, ale czego się nie robi dla dobra ogółu – mówi jeden z napotkanych żubrów.

Jak twierdzą żubry mięso z ludziny ma zostać rozdane okolicznym wilkom, oraz zamrożone celem przygotowania paszy dla rysi.

Pomysł przypadł do gustu ekologom, mniej myśliwym, którzy zostali obrani za priorytetowy cel białowieskich żubrów.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.