Kto nie wierzył ten gapa! Czy PiS wykręci kolejny rekord do końca kadencji?

0
1309
źródło pixabay.com (CC0)

Opozycja przekrzykuje się w obrażaniu rządzącej partii. Wytykanie błędów urosło do tak ogromnej skali, że nie zauważono bałaganu wśród własnych szeregów. Zwyciężają na tym rządzący, którzy po osiągnięciu jednego rekordy, idą w kierunku kolejnego, wyższego pułapu. 

Pracowaliśmy na tym wszyscy. Nawet nasi poprzednicy położyli kamień węgielny w fundamentach działań! Mimo, że nie udałoby się tego osiągnąć bez naszych poprzedników, dopiero my, zdobyliśmy szczyt! – twierdzą politycy obecnej władzy.

W dniu dzisiejszym dług publiczny osiągnął rekordowy próg biliona złotych.

W budynku sejmu rozwieszane są baloniki, rozrzucane konfetti, a prezes wszystkich prezesów zakłada kolorowe czapeczki świętującym posłom.

Na chwilę obecną czekamy na przyjazd firmy cateringowej. Zamówiliśmy również orkiestrę. Będzie impreza do białego rana. W końcu kilka tysięcy w jedną, czy drugą stronę już nie zrobią żadnej różnicy – powiedział jednej z posłów spotkanych przed wejściem do parlamentu.

W kuluarach sejmowych mówi się o tak zwanym „after party”, które ma zostać urządzone po zdobyciu drugiego poziomu długu publicznego nazwanego przez polityków mianem cream della cream.

Dwa biliony długu to nie przelewki. Musimy się bardzo postarać aby udało się to osiągnąć. Wspólnymi siłami, dojdziemy do celu – skwitował rzecznik biura poselskiego.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.