Emerycie! Głosuj na PO. Mamy dla Ciebie pracę w IDS’ie!

0
1240

W 2011 roku, 35-letnia wtedy posłanka Joanna Mucha zasiadała w komisji zdrowia. Większość osób zainteresowanych polityką pamięta sytuację, w której padło stwierdzenie, że nie ma sensu robić operacji biodra 85-letniej kobiecie, a starsi ludzie to kłopot bo… chodzą do lekarza dla rozrywki. Dzisiaj Platforma Obywatelska zmywa z siebie ślad tamtych wydarzeń tworząc środowiska pracy dla seniorów. Internetowe Domy Seniora.

Seniorzy siedzą w domach albo jak trafnie zauważyła w 2011 roku nasza posłanka chodzą do lekarza, bo nie mają co ze sobą robić. W związku z tymi ruchami zapewnimy seniorom zajęcia intelektualne połączone z elementami ruchowymi, a poza tym… zmniejszymy dziurę budżetową o kilka tysięcy złotych dziennie! – powiedział rzecznik rządzącej partii.

Jak oceniają specjaliści, tworzenie Internetowych Domów Seniora przed samymi wyborami ma w krótkim czasie ocieplić stosunki społeczeństwa względem PO oraz wymóc szybkie zainteresowanie partią.

O co chodzi i czym są IDS’y?

Każdy powiat ma stworzyć Internetowy Dom Seniora. W ośrodkach mają znaleźć się nowoczesne komputery, na których emeryci będą uczyć się… klikania w płatne reklamy. Najlepsi „klikacze” mają otrzymać możliwość przeczytania artykułu w którym znajdą się odnośniki. Dyżurny codziennie rozdzielać będzie zadania, a w międzyczasie wydawać kawę i herbatę! Dzięki takim działaniom seniorzy poczują się potrzebni, a kolejki u lekarzy zmniejszą się o 90%. W każdej sali ma być zamontowany LIVE STREAMING.
Emeryci po pierwsze będą łatać dziurę budżetową dzięki zarobionym przez nich środkom, a my, jako instruktorzy zapewnimy im najlepszą możliwą opiekę oraz odpowiednie środowisko pracy – powiedział dyrektor, pierwszego testowego ośrodka – sam live streaming będzie emitował nagrania z przychodni lekarskich dzięki czemu uczestnicy programu będą czuli się jak ryba w wodzie.

Z informacji, przekazanych nam przez pracowników Platformy Obywatelskiej odpowiedzialnych za projekt, dokładne informacje dotyczące programu IDS mają pojawić się w środę 21 października z samego rana.

Prawdopodobnie Emeryci nie otrzymają wynagrodzenia za współudział w projekcie. Jak określa dyrektor pierwszego testowego ośrodka i tak nie mają co ze sobą robić.
Jeżeli w wyborach 25 października Platforma Obywatelska stanie na podium dzięki zręcznym działaniom, prorocza posłanka Joanna Mucha otrzyma (tak jak prezes supermarketu Biedronka) Order Zasługi.

źródło Fakt24.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.