Prezenterzy. Nic nie widziałem. Nic nie słyszałam. Nic nie powiem.

0
2082

Trwa debata przedwyborcza największych partii. Podczas dyskusji widzimy przepychanki słowne liderów partii, które mają największe szanse na wejście do sejmu. Języki prezesów na smyczy wyborczej prowadzić będą – Diana Rudnik (TVP1), Grzegorz Kajdanowicz (TVN) i Jarosław Gugała (Polsat).

Kim są i co robią na co dzień prezenterzy wybrani do prowadzenia najważniejszej w tym roku debaty telewizyjnej?

Diana Rudnik (TVP1) z domu Bzyra (nie czytać Bzdura). Wikipedia napisała na jej temat 822 znaki ze spacjami. Podobno fanka Platformy Obywatelskiej. Nie ma sensu pisać więcej.

Grzegorz Kajdanowicz (TVN) z Wyszkowa. Ma żonę i dzieci. Wikipedia pisze o nim 663 znaki ze spacjami, enterami, znakami specjalnymi i oznaczeniami odnośników, więc jest dramat totalny. Poza tym pracuje dla TVNu.

Jarosław Gugała (Polsat). Wikipedia napisała o nim 2486 znaków ze spacjami. Podczas debaty stwierdził, że nie będzie się odzywać dopóki na koniec nie spróbuje wkurzyć Kukiza. Taki śmieszek. Mimo wszystko za poniższy tekst Zespołu Reprezentacyjnego – szacun za słowa.

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.