Wzmocnienie granic! Węgiersko-Syryjskiej oraz Polsko-Syryjskiej

0
1373

Europę opanowują imigranci. Już nie są to wychudzeni uchodźcy, a bogaci mieszczanie otrzymujący wynagrodzenie w wysokości dobrych płac w polskiej budżetówce. Ostatnią deską ratunku okazała się Premier Ewa Kopacz, która postanowiła stanowczym ruchem ręki na Europejskiej szachownicy podjąć walkę z najeźdźcą. 

Będziemy bronić swojej suwerenności oraz wspierać naszego sąsiada. Jak wiadomo Polak-Węgier dwa bratanki, a co w związku z tym opresja, która idzie wielkimi krokami w stronę naszych domów będzie niweczona przez wspólne działania – powiedziała Premier Rządu Ewa Kopacz.

Narodowe Siły Rezerwy zaczynają specjalne szkolenie mające na celu walkę z nowym wrogiem. Każdy z żołnierzy otrzymuje wytyczne dotyczące walki z najeźdźcą. Prawdopodobnie zostanie również powołany specjalny korpus mający na celu wyganianie imigrantów w stronę Niemiec oraz Austrii aktualnie nazywanych Nową Syrią .
Polscy i węgierscy wojskowi otrzymali rozkaz mówiąc o przypadku dokarmiania uchodźców, a właściwie o sytuacjach, gdy jedzenie będzie wyrzucane przez imigrantów. Każda osoba, której zostanie zaproponowana strawa, a wyrzuci ją na tory – ma do ostatniej chwili pobytu na granicy Węgiersko-Syryjskiej czy Polsko-Syryjskiej otrzymywać do picia wyłącznie wodę z solą wymieszaną w proporcjach pół na pół – powiedział członek korpusu oficerów przydzielonego do szkolenia świeżych żołnierzy.

Jedno z nielicznych zdjęć z wywiadu udzielonego przez Kanclerz Niemiec.

źródło Flickr.com autor justin
źródło Flickr.com autor justin

To skandal. Europejska brać powinna wspierać uchodźców, którzy swą kulturą wprowadzą nasz, dotychczas znany świat w nowy wymiar. Wymiar miłości i spójności. Multikulti, które dzięki finansowaniu wewnętrznemu i zewnętrznemu wreszcie zerwie z nas łańcuchy przykutego do lekkiego życia Europejczyka – powiedziała Angela Merkel w odpowiedzi na ruchy, które zamierza podjąć Polski oraz Węgierski rząd.

Zagraniczni obserwatorzy OBWE zauważyli na terenie Nowej Syrii (wcześniej Niemiec i Austrii) ogromny zanik chrystianizacji, wzrost nauk celtyckich oraz częste zamknięcia Kościołów Katolickich przerabianych na księgarnie i dyskoteki.

https://www.youtube.com/watch?v=hEUs0511nbg

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.