Dramat kobiety! Ominęły ją święta, bo chciała zrobić za dużo jedzenia dla rodziny!

0
1427
źródło canva.com

Do dramatycznych w skutkach wydarzeń doszło w Wielką Niedzielę w jednej z podkarpackich miejscowości. Kobieta mając nadzieję na wspaniałe ugoszczenie rodziny zaszyła się w swej kuchni próbując przygotować wystawne dania. Nie sądziła, że finalnie wyląduje w więzieniu!

Małgorzata Kapusta już od kilku tygodni planowała Święta Wielkanocne. Po ostatnich, Bożonarodzeniowych, jej siostra okryła się sławą po wystawieniu dań nacięższego kalibru. Stoły uginały się od jesiotrów na postumencie, delikatnej baraniny, ryb morskich i setek cudacznych potraw, dla których rodzina nie umiała znaleźć słów uznania. Familia te wydarzenie zapamiętała jako wspaniałe i wyjątkowo wyniosłe. Małgorzata Kapusta doszła do wniosku, że najbliższa okazja do świętowania, czyli Wielka Niedziela pozwoli jej błysnąć i powali konkurentkę na kolana.

Zawzięta kucharka przygotowała długą listę dań i jeszcze dłuższą – zakupów. Wzięła dwa tygodnie wolnego i wypożyczyła sprzęt gastronomiczny, w którym chowała produkty z całego świata i które codziennie zwozili jej gastro kurierzy. Gdy rozpoczął się czas wielkiego gotowania, poszły w ruch noże, garnki, deski do krojenia i wszystkie półprodukty, które powoli zamieniały się w gastronomiczne cuda.

Niestety. Kobieta, aby zapomnieć o śnie wyłączyła wszystkie zegarki, a dla uzyskania odpowiedniego tempa słuchała głośnej muzyki, popijając co chwila kolejnego energetyka. Wystraszona rodzina, stojąc pod drzwiami, których nikt nie otwierał, postanowiła wezwać służby bezpieczeństwa, które wyważyły drzwi i weszły do środka. Przestraszona kobieta, myślać, że stoją przed nią włamywacze chcący ukraść jej danie, zaatakowała ich trzymając w jednym ręku tasak, w drugim nóż kuchenny.

Zakuta w kajdanki, przewieziona na posterunek czeka teraz na postawienie zarzutów zaatakowania funkcjonariuszy publicznych. Przed wsadzeniem do radiowozu prosiła o wyjęcie białej kiełbasy z piekarnika…

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.