Dramat milionów Polaków! Osoby mające styczność z tym sokiem przeżywają koszmar!

0
1242
źródło canva.com

Hitem sprzedaży pierwszego kwartału roku 2016 jest sok dla osób będących na diecie bezglutenowej. Dodatkowym atutem tego produktu jest fakt, że mogą go pić wegetarianie, weganie, witarianie, frutarianie oraz laktoowowegatarianie! Sok jest w 100% bezpieczny, wyprodukowany z owoców, a przy jego produkcji nie skrzywdzono żadnego zwierzaka!

Jak zapewnia producent jego sok jest w 100% naturalny, ekologiczny oraz ma kilka supermocy:

Osoby pijące ten sok mogą liczyć się ze zneutralizowaniem bóli ostrych oraz przewlekłych! Wszystko dzięki specjalnym właściwościom zawartym w naturalnym soku z papai, które odpowiednio chłodzą oraz zmniejszają ewentualne obrzęki, dodatkowo wnikając w tkanki poprawiając ich ukrwienie!

Niezależni Eksperci z Centrum Badań w Republice Konga zgodnie twierdzą, że codziennie picie tego cudownego preparatu może zwiększać potencje oraz poprawiać aktywność witalną.

Co najważniejsze sok mogą pić wegetarianie, weganie, witarianie, frutarianie oraz laktoowowegatarianieWszystko dzięki zastosowaniu najnowszych metod zbioru owoców poprzez wybieranie wyłącznie dojrzalszych okazów, które same spadły z drzewa!

Niestety, wszystkie osoby, które miały styczność z tym produktem podczas Świąt Wielkanocnych, przeżywają teraz horror. Ankietowani, którzy wypili ponad pół szklanki soku, wchodząc na wagę, zaraz po świętach zauważyli przyrost nawet kilku kilogramów nadwagi z ogromnym przyrostem tkanki tłuszczowej!

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.