#Cameronstyle Wpadka Kaczyńskiego uhonorowana mianem „Facepalm Roku”!

0
1205
źródło pixabay.com

Premier Wielkiej Brytanii celem poprawy stosunków między swoją partią, a opozycją postanowił być zabawny, przełamując lody przez opowiedzenie dowcipu. Niestety, żart okazał się totalną wpadką, a członkowie i uczestnicy spotkania Partii Konserwatywnej oniemieli z wrażenia. Mimo, że próba ocieplenia stosunków wyszła marnie, okazało się, że ma swoich naśladowców. Tu. W Polsce.

Na konferencji prasowej z udziałem dignitarzy, jeden z nich postanowił opowiedzieć dowcip. Na początku dodał, że nie tylko w Wielkiej Brytanii znajdą się osoby potrafiące opowiadać „śmieszne sucharki”, bo Polska jest ich wylęgarnią. Odniósł się w ten sposób do ostatniego, dość żenującego żartu rzuconego przez premiera UK Davida Camerona. Po tym stwierdzeniu zapadła niezręczna cisza, którą przerwano dowcipem opowiedzianym przez Kaczyńskaego…

Noc poślubna. Młodzi leżą w łóżku i palą papierosy po skończonym akcie
– Czy miałaś przede mną jakiegoś faceta?
– Ależ co ty, kochanie, żadnego.
– A ja miałem.

Niestety to nie pierwsza próba „zabawienia” dziennikarzy przez polskiego Napoleona. Wcześniej zdarzały się żarty dotyczące seksu z kotem, co przez niektórych zostało odebrane jako coming out prawdziwych uczuć autora.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.