Czy seks oralny, zwany potocznie „lodzikiem” zgubi znaną nam cywilizację?

0
1925
źródło pixabay.com

Przedstawiciele Uni Europejskiej spotkali się na specjalnej konferencji dotyczącej sondażu przeprowadzonego wśród nastolatków krajów członkowskich. Według raportu przygotowanego przez komisję Europejską wynika, że większość nastolatków uprawia sex oralny, zastępując tym sposobem tradycyjne metody. Wszystko po to, aby nie zajść w ciążę. 

Depopulacja jest spadkiem liczebności danego organizmu w wybranym obszarze. Niestety problem ten drastycznie dotyka Unii Europejskiej. Aktualnie więcej nas umiera, niż się rodzi. Tendencji nie poprawiają statystyki, które pokazują, że młodzi ludzie, którzy nie chcą mieć potomstwa lub po prostu sprawia im to przyjemność, przekładają zabawy oralne, czyli przysłowiowego „ludzika” nad klasyczny stosunek płciowy. 

Mam 28 lat. Jeszcze nigdy nie uprawiałam seksu klasycznego. Mimo tego z koleżankami nie raz się śmiałam, że przedkładam kanibalizm nad aborcję, więc połykam zamiast wypluwać – mówi rozmówczyni The Onion Daily w trakcie wypełniania anonimowej ankiety.

Podobne zdanie mają jej przeszło 10 lat młodsze koleżaki. Większość z nich twierdzi, że problem z prezerwatywami jest taki, że „trochę wstyd je kupić”. A po „lodziku” nie zanotowano naturalnego zajścia w ciążę.

W aktualnej sytuacji Unia Europejska ma zamiar powołać kolejną komisję, która przygotuje plan naprawczy. W tym momencie wiadomo, że do współżycia płciowego, metodami klasycznymi mają być namawiani gimnazjaliści. W nich pozostała ostatnia nadzieja – twierdzą specjaliści.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.