Brawo WY! Centrum Szkolenia Specjalnego Fenix złapało Uchodźcę!

0
1889
źródło facebook.com/fenix.xn

Brawo Wy! Kilkoro uczestników szkolenia specjalistycznego (zwanego po amerykańcu combat) schwytało groźnego i niebezpiecznego uchodźcę, który pałętał się ulicami polskich miast. Zagrażał on życiu i zdrowiu kobiet (czyhał na nie w oczekiwaniu na sylwestrową noc 2016/2017), ślinił się na ich widok, a na dodatek (sic!) lizał jajka!

W dniu dzisiejszym około godziny 11:20 przy ulicy Traugutta na widok naszego patrolu młody mężczyzna pochodzenia arabskiego zaczął uciekać. Po ujęciu okazało się, iż jest on Syryjczykiem i przebywa nielegalnie na terenie naszego kraju, został przekazany SG ze Zgorzelca. Aktualizacja: bardzo dziękujemy za zainteresowanie tematem, odpowiadając na pytania dlaczego i na jakiej podstawie prawnej został ujęty ten „biedny” Syryjczyk zadawane przez przedstawicieli multi – kulti, odpowiadamy: czytajcie ze zrozumieniem tekst na widok naszego patrolu uciekał to po pierwsze, po drugie nie miał prawa pobytu na terenie RP, po trzecie to jest POLSKA a nie Niemcy i jak komuś się nie podoba i chce bronić ” biednych imigrantów gwałcących w grupach kobiety „wyjazd z kraju bo my bezczynnie patrzeć na to nie będziemy pajace – pojawiło się oficjalnie na fp Centrum Szkolenia Specjalistycznego Fenix

źródło facebook.com/fenix.xn
źródło facebook.com/fenix.xn

Schwytany uchodźca ma około metra w kłębie, długie futro, a wyglądem przypomina Owczarka Niemieckiego (Niemieckiego!). Ma cztery łapy, ogon, a co najbardziej zaskoczyło super ochroniarzy – również kaganiec (prawdopodobnie schwytany uchodźca mógł mieć coś wspólnego z książką lub/i filmem 50 twarzy Grey’a). Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że pochwycony uchodźca możliwe, że nie tylko jest nielegalnie na terytorium Polski, ale nawet… może być suką!

Przy okazji okazało się, że Fenix ma „Zespół prasowy”. Za co wznosimy toasty. Gramy fanfary. Oblewamy sobie cycki champagnem. Bijemy brawo. Wszystkimi kończynami.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.