Masz ochotę na sex z fajną dziewczyną? Najpierw zacznij czytać książki!

0
1925
źródło canva.com

To, że ludzie lubią seks nie jest niczym nadzwyczajnym. Od lat przyjemności ludzkiej seksualności były chowane i krytykowane przez kościół, opinie publiczną oraz cenzurę. Na szczęście czasy kochania się pod kołdrą ze zgaszonym światłem dawno już minęły.

Lubię sex. Nie tylko klasyczny, ale również w dziwnych miejscach, jeżeli wiesz co mam na myśli. Po prostu zaczęłam rozmawiać z koleżankami nt. facetów z którymi ostatnio się przespały. 9 na 10 nie przeczytało całej książki przez ostatnie dwa lata! To jest dramat. Ponieważ jestesmy wyzwolone i będziemy się kochać tyle razy i z tyloma partnerami z iloma mamy ochotę uruchamiamy akcję „Czytasz-Sypiasz”. Nawet ciekawy mężczyzna, lecz nie czytający będzie chciał spędzić ze mną czas. Będzie musiał poczekać aż się dokulturalni – Evrietta Monga, znana TrendSetterka posiadając niezliczoną rzeszę fanów na Facebooku uruchomiła akcję „CzytaszSypiasz”.

Jeżeli jesteś gotowa do przyłączenia się do akcji społecznej „CzytaszSypiasz” szukaj informacji na jej temat od 1 marca br.

Warto tutaj zaznaczyć, że dziewczyny pokazują w ten sposób swoją otwartość seksualną lecz z podkreśleniem, że to one będą wybierać partnerów. Kobieta w ich przekazie nie jest zwierzyną łowną, lecz na wpół myśliwym z mężczyzną.

Akcję oficjalnie wspiera portal TheOnionDaily.com

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.