Biedroń zorganizował manifestację. Przyszło 93 206 osób!

0
1490
źródło parezja.pl

Prezydent Słupska Robert Biedroń postanowił zorganizować w swoim mieście manifestację zwolenników przyjmowania do Polski imigrantów . Przedsięwzięcie okazało się sukcesem na skalę Europy oraz Świata!

Robert Biedroń wielokrotnie opowiadał się za pomocą tzw. „uchodźcom” i przyjmowaniem ich do Polski. Teraz postanowił zorganizować w Słupsku wiec dla osób, które myślą podobnie jak on. Szumnie zapowiadane wydarzenie okazało się sukcesem w skali świata! W manifestacji wzięło udział 93 206 osób. Czyli jak podanie WIKIPEDIA cały Słupsk. Uczestnicy ruszyli sprzed Urzędu Miasta i przeszli ulicami miasta.

To wydarzenie pokazało panu Biedroniowi jaki jest stosunek również jego przeciwników do kwestii imigrantów w Polsce.

marsz - The Onion Daily Robert Biedroń - The Onion Daily

zdjęcia źródło Flickr.com autor (od lewej) macie3k, Kuba Bożanowski

Jak podaje jeden z tabloidów, prezydent Słupska ma nadzieję, że wśród uchodźców znajdzie nowego męża z piękną, opalenizujacą karnacją. Poniżej prezentujemy film z marszu nakręcony przez przeciwników tęczowego dyktatora.

źródło parezja.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw