Polski rząd kupi koty. Mimo, że na pierwszy rzut oka wydaje się to dość dziwne…

0
1543
źródło canva.com

Wojewodzi rozesłali do burmistrzów i wójtów wszystkich Polskich miejscowości listy z informacją o konieczności przygotowania „zbiórki kotów na cele eksportowe”. List zawiera wszelkie niezbędne szczegóły jakie w ogłoszeniu muszą zostać zawarte m.in. jest to wysokość wynagrodzenia dla hycla-amatora uzalezniona wiekiem i wagą danego zwierzaka, czy też informacja zawierającą listę opakowań, w którym zwierze może być dostarczone do skupu.

Na początku zdumieni włodarze nie chcieli uwierzyć, że coś takiego jak „Narodowy Bank Kotów” może naprawdę powstać. Gdy w kuluarach rad miasta szmer śmiechów i żartów zaczął stygnąć, nikt jeszcze nie mógł przypuszczać, że nietypowe rozporządzenie jest prawdziwe. A jednak! Narodowy Bank Kotów ma powstać w do końca 2016 roku i zostać głównym fundatorem programu 500+.

Polski Kot to najlepszy łowca myszy i drobnych ssaków. Dodatkowo dla osób nie mających problemu ze szkodnikami, może być nabyty jako przyjacielski pluszak, a w specjalnych zestawach (dodatkowo płatnych przy. red.) możemy go nauczyć reagowania na zagraniczne, podstawowe komenty – mówi nieoficjalny korespondent programu Jarosław K.

Zwierzęta do banku mogą sprzedawać prywatni hodowcy oraz hycle amatorzy, którzy przy okazji zarobić będą mogli kilka dodatkowych pensji!

Przechwycone koty muszą być zapakowane w worki lniane (przepuszczające powietrze) pojedynczo. Zapakowane zwierzę nie może być przechowywane w worku powyżej 48 godzin! Po tym terminie może stracić ważność przydatności, co poskutkuje tym, że skup odmówi wypłaty wynagrodzenia za danego osobnika. Cena za kota to: 10 pln kot mały, 15 pln kot średni, 20 pln kod duży – czytamy w broszurce dostarczonej do rozpowszechnienia.

Obrońcy praw zwierząt twierdzą, że skupowane koty zostaną wyesportowane za granicę, gdzie trafią na stoły w Azjatów a nie, jak zapowiadają politycy, na ciepłe posadki przy ganianiu europejskich myszy.
Tajny współpracownik TheOnionDaily.com w Pałacu Prezydenckim twierdzi, że za całą sprawą stoi kot należący do Prezesa. Prawdopodobnie chodzi o marcowe porachunki oraz zdobycie tytułu Kota Alfa.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.