Ankieta potwierdziła, że Polki nie chcą być gwałcone przez murzynów, ani arabów!

0
2056
źródło pixabay.com (CC0)

Polskie kobiety przedstawiły swoje stanowisko w sprawie gwałtów. Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że ważniejsze od samego gwałtu jest to kto je gwałci. W ankiecie najgorzej wypadli murzyni oraz arabscy imigranci.

Może dla Pana nie ma różnicy, kto Pana zgwałci. Ja wolę być zgwałcona przez Polaka niż przez jakiegoś murzyna Murzyna, albo bandę Arabów – napisała ekspertka ds gwałtologii Agnieszka Kubiak

W powyższej wypowiedzi od razu rzuca się, że kobiety widzą istotne różnice między ww. grupami etnicznymi. Murzyni gwałcą w pojedynkę, arab przychodzi z kolegami.

Niestety nie otrzymaliśmy informacji jak to robią rodowici Polacy.

Nacjonalistki na tle zebranych danych postanowiły przygotować ogólnopolską demonstrację.

Organizatorzy twierdzą, że każda kobieta niezależnie od pochodzenia, koloru skóry, wyznania czy języka ma prawo wybrać kto może, a kto nie może jej gwałcić.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.