Poradnik: jak poradzić sobie z gołębiami, które zamieszkały na Twoim balkonie.

0
1172
źródło pixabay.com (CC0)

Gołębie, przez niektórych nazywane latającymi szczurami znane są z natury nakazującej zanieczyszczanie balkonów, roznoszenie pluskiew oraz wypróżniania się na okna aut. Przygotowaliśmy poradnik jak sobie z nimi radzić.

Odchody gołębi mogą trwale uszkodzić karoserię aut, a nawet zbić szybę. Wszystko przez to, że głównym składnikiem diety tych latających szkodników jest jedzenie gruzu (podobnie jak u cyganów – przypomina redakcja).

Gołębie przez ornitologów nazywane są tramwajami dla pluskiew. Latające szczury wyłapują pluskwy, które następnie rozrzucają po balkonach i ubraniach dobrych ludzi.

Gdy nadchodzi wiosna, gołębie wyszukują miejsc w których mogą złożyć jaja. Można je rozpoznać po żółtawym kolorze, okropnym smrodzie, czerwonych kropkach na skorupie oraz aury pierwotnego zła, które roznoszone jest wokół miejsca potencjalnego gniazda.

Z gołębiami można radzić sobie na kilka sposobów. Kupno wiatrówki, rozsypywanie trucizny, zamontowanie katapulty, łapanie ich i topienie w najbliższej rzece może okazać się mało efektywne.

Po zauważeniu gołębi w okolicy swojego domu, mieszkania, garażu lub auta należy jak najszybciej skontaktować się z najbliższą parafią celem umówienia spotkania z egzorcystą.

Przebywanie w sąsiedztwie gołębi dłużej niż 37 sekund powoduje stałą i nieodwracalną zmianę aury na błotno-czarną.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.