A jak Ty dbasz o swojego bobra? Bobry w centrum Szczecina!

0
2107

Ogolone bobry są fajne, bo nie drapią. Trochę gorzej jest im w czasie zimy, ponieważ te przemiłe futrzaki uwielbiają jak jest ciepło i wilgotno. Wiadomo – bez futerka ciepło nie będzie. W związku z tym Bobry zjednoczyły się tworząc Ruch Nieogolonego Bobra i spotkały się w centrum Szczecina pokazując, że niegolone bobry też „są OK”.

To manifestacja przeciwko kolejnym oszustwom jakie są ukierunkowane przeciw polityce pro goleniowej. Bobry mogą być nieogolone i będą równie fajne. Mogę to też udowodnić w bardzo prosty sposób. Nie podoba Ci się boberek z futrem? To znajdź sobie innego zwierzaka – powiedział przewodniczący NSZZ „Solidarność” w czasie wtorkowego spotkania w Szczecinie.

Bóbr europejski (Castor fiber) – gatunek ziemnowodnego gryzonia z rodziny bobrowatych. Uważa się go za największego gryzonia Eurazji: masa ciała dorosłego osobnika dochodzi do 29 kg, a długość ciała do 110 cm!

źródło kwejk.pl
źródło kwejk.pl

Do protestujących bobrów przyjechali m.in. Beata Szydło oraz Paweł Kukiz! Beata Szydło zapowiedziała, że będzie wspierać wszystkie bobry. Nie ważne czy ogolone czy te z futerkiem. Sama w końcu jest w posiadaniu jednego zwierzaka i nie zamierza go męczyć takimi decyzjami – mój bóbr sam wybiera drogę którą podąża. Czy ogolony czy nie, zawsze będzie mój i będę go kochać – mówi przyszła Premier. Paweł Kukiz dementuje przy okazji plotki jakoby wolał ogolone bobry – Jestem rockmenem. Kocham wszystkie bobry. Im ich więcej tym lepiej.

Bobry będą usatysfakcjonowane, jeżeli dostaną zezwolenie na zatrzymanie futra w zimę. Ruch Nieogolonego Bobra wnioskuje, aby odstawić żyletki, maszynki i wosk również w niedzielę.

Bobry rozpoczęły protesty w całym kraju. Samo hasło „bobry opanowały” w wyszukiwarce google zajmuje już 17 200 wyników!

bobry opanowały - The Onion Daily

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.