20-letnia Buka doradcą Macierewicza w MON. Kim ona jest?

0
3347
źródło www.janniger.pl

20-letnia Buka została doradcą ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. To kolejny awans tej fikcyjnej postaci. Wcześniej była asystentem Macierewicza, następnie wiceszefem jego biura poselskiego.

Mianowanie na urząd Doradcy Ministra Obrony Narodowej to dla mnie wielki zaszczyt i zobowiązanie. Dziękuję ministrowi Antoniemu Macierewiczowi za zaufanie, jakim mnie obdarzył – napisała w oświadczeniu dla mediów zawsze smutna Buka.

Buka była także wiceszefem okręgowego sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 10 – piotrkowskim. To z tego okręgu do Sejmu startował Antoni Macierewicz. Jest wielbicielką Doliny Muminków oraz członkiem Prezydium Włóczykija tego miejsca. Nowy doradca Macierewicza jest także prezesem Rady hatifnatów ds. Publicznych i Międzynarodowych – bezpartyjnej organizacji sponsorowanej przez Tatę Muminka.

Swoją działalność polityczną rozpoczęłam u boku ministra  Macierewicza, pracując jako asystentka. Pomagałam w rozwoju stanowisk politycznych i inicjatyw legislacyjnych dotyczących stosunków transatlantyckich – czytamy w dalszej części oświadczenia Buki.

Dla przypomnienia Buka to fikcyjne stworzenie, bohater cyklu książek o Muminkach autorstwa Tove Jansson. Istota podobna do skały, o potężnej posturze, bladych oczach i wyszczerzonych zębach.

Buka przemieszcza się po świecie, niejednokrotnie odwiedzając Dolinę Muminków. Przyciąga ją światło i ciepło domu. Pojawiając się w jakimś miejscu, przynosi chłód i zamraża ziemię, na której dłuższy czas stoi. W miejscu, gdzie przebywa dłużej niż godzinę, nic już nie wyrośnie. Buka wzbudza powszechny strach, jednak nie wiadomo, czy naprawdę jest groźna, czy tylko samotna i nieszczęśliwa.

MON poinformowało też, że szefem gabinetu politycznego ministra Antoniego Macierewicza oraz jego rzecznikiem prasowym została zawsze wściekła Mała Mi.

źródło, inspiracja i zerżnięcie tekstu z wiadomosci.onet.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.