Bocian terrorysta okradał dzieci z drugich śniadań. Za karę trafił do celi!

0
2373

Bocian Gacek został w Polsce na zimę. Ponieważ w chłodne miesiące na polach jest kłopot ze zdobyciem pożywienia, zaczął okradać uczniów ze szkoły w Pomieczynie (woj. pomorskie) z drugich śniadań. Doszło do tego, że dzieci bały się wychodzić ze szkoły. Niestety był to dopiero początek ptasiego procederu.

Ptaki te gniazdują w Europie, północno-zachodniej Afryce, Azji południowo-zachodniej i w południowej Afryce. Bocian biały co roku podejmuje dalekie wędrówki  zimując w Afryce. Podczas migracji między Europą i Afryką unika przelotów przez Morze Śródziemne i kieruje się przez Lewant na wschodzie lub Cieśninę Gibraltarską na zachodzie. Prawdopodobnie w zeszłym roku na którymś z przystanków, Gacek został schwytany przez rebeliantów, zwerbowany i przeszkolony do akcji podjazdowych na terytorium wroga.

Bocian Gacek początkowo był uśpionym agentem, który w trakcie wakacji nie wykazywał tendencji zbrodniczych. Jadł żaby, modlił się kilka razy dziennie, spędzał czas w gnieździe pielęgnując potomstwo. Propoblemy rozpoczęły się w trakcie ostatnich kilku tygodniu, gdy okazało się, że Gacek nie wyemigrował z innymi ptakami, lecz zaczął walkę na terrytorium wroga.

Zaczęło się niewinnie. Podlatywał na przerwach do dzieci i żebrał o pożywienie, które te, z uśmiechem chętnie dawały. Następnie, gdy jedzenia była za mało, zaczął zabierać maluchom drugie śniadania, wymagać zwiększenia socjalu oraz domagać się lepszych warunków życiowych.

Prawdopodobnie takich okazów w przyszłym roku miało pojawić się więcej. Działania skoordynowano w ten sposób, aby osłabić polską gospodarkę.

Skoro ludzie nie chcą imigrować do Polski z powodu niskiego socjalu, to wyślemy do Was bociany, wydry, sroki, a nawet pieski preriowe i korki celem pobierania zasiłków – napisał w mailu anonimowy terrorysta.

Ptaka złapali pracownicy Pomorskiego Ośrodka dla Dzikich Ptaków „Ostoja” i umieścili w celi. Zostanie deportowany na wiosnę. Do tego czasu o pożywienie nie musi się martwić.

źródło, inspiracja i zerżnięcie tekstu z wiadomosci.onet.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.