Znajdź w pakach prawo jazdy! Znana marka chipsów zorganizowała nietypową loterię

0
1305
źródło pixabay.com (CC0)

Międzynarodowa korporacja produkująca znane chipsy zorganizowała nietypową loterię. W co tysięcznej paczce znajduje się najprawdziwsze prawo jazdy. Wystarczy dopełnić formalności i można ruszać w drogę!

Pomysł na loterię z „prawem jazdy w pakach” umożliwiło małe państwo z Afryki Południowej.

Na mocy międzynarodowej umowy, każda, co tysięczna paczka zawiera najprawdziwszy dokument potwierdzający pozytywne zdanie egzaminu na prawo jazdy, podpisane przez egzaminatora oraz zaopatrzone pieczęciami ośrodka szkolenia kierowców.

Warunkową otrzymania dokumentu, jest wybranie się do ambasady oraz opłacenie wizy turystycznej (w kwocie 30 dolarów amerykańskich).

Po otrzymaniu dokumentu, należy wymienić zagraniczny plastik, na jego polski odpowiednik.

Jak twierdzą organizatorzy loterii, wszyscy na tym przedsięwzięciu korzystają. Afrykańskie państwo zyska potencjalnych klientów, a setki Polaków uzyska wymarzony dokument.

Niezadowoleni z loterii są kierowcy z kilkuletnim stażem. Stwierdzili oni, że część osób (w szczególności kobiet) prowadzi auta w taki sposób, jakby prawa jazdy od zawsze leżały w chipsach.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.