Z przymrużeniem oka czyli żarty w Dzień Dobry TVN! Ada Fijał zaszalała!

0
1588
źródło - Youtube, TVN. Dzień Dobry TVN!

Polska aktorka i piosenkarka Ada Fijał wystąpiła w świątecznym wydaniu programu Dzień Dobry TVN. Kobieta opowiedziała żart o karpiu po żydowsku, który narobił w studiu sporo zamieszania i teraz jest hitem w internecie. 

W studiu klasycznie znajdowali się Dorota Wellman i Marcin Prokop jako gospodarze, celebryci Katarzyna Cichopek z mężem, Szymon Hołownia, Andrzej Sołtysik i wyżej wspomniana Ada Fijał.

Aktorka zaproponowała, że opowie dobry, typowo polski żart. Gdy Ada Fijał uprzedziła, że żart jest o Żydach, niektórzy goście zaczęli bić brawo i podskakiwać na krzesłach czekając na opowieść!

Uwaga! No to zaczynam!

Stary Żyd dawał do gazety nekrolog po żonie.
– ile to kosztuje?
– do 5 słów za darmo
– Zmarła Ewa Goldman
– ma Pan jeszcze dwa słowa o wykorzystania
– OK. Niech będzie – sprzedam opla.

albo albo, albo ten!

Czemu Jezus przeprowadził żydów przez morze?
– bo przez miasto się wstydził!

Widownia, goście oraz gospodarze programu prawie nie posikali się z radości po dowcipach aktorki.
Expremier Ewa Kopacz powiedziała na expose, że według niej po tym policzku dla narodu Żydowskiego powinniśmy oddać kamienice, lasy oraz mienie Państwowe (to, które jeszcze przypadkiem zostało) celem rekompensaty za ksenofobiczny wybryk Narodu w telewizji śniadaniowej!

 

źródło, inspiracja i zerżnięcie tekstu z pikio.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.