WARSZAWA – Sylwester dla singli, par, jutuberów a nawet hejterów!

0
1522
źródło Flickr.com autro > via

Sylwester w tym roku wypada w czwartek (jakby ktoś zapomniał 31 grudnia 2015 roku), więc pozostało nam już tylko kilka godzin do rozpoczęcia nocnych szaleństw, tańców, wygibańców. Odkurzone zostaną markowe mokasyny, wyczesana odświętna marynara. Na PS move już ćwiczone są ruchy, aby tango, rumba, ska i latino szły w odwiecznej walce o noworoczny podryw… drugiej połówki lub własnego tyłka!

Najciekawszą ofertę przedstawia w tym roku Warszawa. Tylko w tym mieście mamy mieszankę wydarzeń dla singli, koniarzy, psiarzy, koniarzy, ornitologów, jutuberów, blogerów, a nawet hejterów! I ta ostatnia impreza najbardziej zaskoczyła wszystkich. Podobno bilety na to wydarzenie zostały sprzedane w ciagu kilku godzin, a wejściówki odsprzedawane na portalach akcyjnych sięgają nawet kilku tysięcy złotych za osobę!

START HEJT – pozarządowa organizacja społeczna mająca na celu skupianie polskich hejterów. Plusem jest fakt, że organizacja nie zamyka się na potrzeby wyłącznie internetowych hejterów – organizacja skupia środowiska hejterskie. Współpracujemy z antykomunistami, antyspołecznikami, antydemokratami, antyfaszystami, ale również antylewakami oraz antypisorczykami. Kazdy znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ skupia nas jeden cel. Hejt wszystkiemu i wszystkim – powiedział Krzysztof Fiut, założyciel organizacji.

Cena wejściówek (w przedsprzedaży/biletów obecnie brak) – 50 pln
Atrakcje:

  • Aperitiffe – na wejściu można (widziane jest to w dobrym tonie) obrazić kelnera
  • bufet szwedzki – przy każdym daniu znajduje się księga skarg i wniosków
  • live cooking – szef kuchni podaje steaki (wybór wysmażenia wybiera zamawiający, nie odpowiednio wysmażone można wyrzucić na oczach pracowników do kosza)
  • dyskoteka z konfetti, balonami, światłem oraz mgłą oraz stanowiskiem dla osób robiących zdjęcia na instagram z opisem paskudności imprezy i oceną DJ’a, a także miejsca na 1 gwiazdkę (opcja dla osób mających powiązane konto z facebookiem)

Osoby wracające do domu przed 24.00 (czyli uważające, że impreza jest totalnie beznadziejna) mogą zrobić sobie selfie z managerem klubu podczas krzyków i obrażaniu jego matki. Dla osób wychodzących przed 23.00 z imprezy istnieje możliwości nakręcenia filmu z ubliżania managerowi!

Organizatorzy zachęcają do wzajemnego poniżania się, strzelania fochów, używania ripost niczym wykałaczek. Osoby najbardziej urągające innym Gościom, otrzymają po butelce champagne.

Mamy nadzieję, że rok 2016 przyniesie Wam jeszcze więcej radości niż ubiegły, który niebawem się skończy idąc w cholerę. Bo kto by się takim debilistwem jak zabawa noworoczna przejmował – zachęcają organizatorzy.

źródło www.canva.pl
źródło www.canva.pl

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.