Świetna promocja nowego operatora: oglądanie RedTube’a poza pakietem danych!

0
1425
źródło pixabay.com / Official website [Public domain], via Wikimedia Commons

Abonenci nowego operatora mogą czuć się dopieszczeni. Korzystanie z platformy dla dorosłych nie będzie obciążało konta pakietu danych. Działanie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród grupy docelowej.

Nie zrobiliśmy nic, oprócz tego co leży w gestii usługodawców. Odpowiedzieliśmy na krzyk potrzeb. – twierdzi rzecznik firmy, która już niebawem pojawi się na polskim rynku telekomunikacyjnym.

Dodatkowym atutem sieci jest informacja o szybkim transferze danych, który zapewni wygodę przy serfowaniu w sieciach społecznościowych, wyszukiwarce internetowej oraz serwisach Youtube i Vimeo.

Działaniu przyświeca hasło: Prędkość jest ważna. 

Operator tłumaczy ideę na przykładzie aplikacji służącej do umawiania się na przygodny seks – skoro można znaleźć partnera na numerek w ciągu kilku kliknięć, ciężko wymagać aby buforowanie danych „do ręcznego” przed wyjściem z domu trwało wieki. To niezdrowe.

Podczas anonimowej ankiety tysiące osób zgłosiło chęć przejścia z sieci Play (która bufor danych obcięła w roamingu krajowym o połowę) do nowego, czy jakiegokolwiek innego operatora, który spełni ich potrzeby.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.