Katastrofa TU-154 10/04 I Zaangażowano do sprawy nowy ekspertów.

0
1124
źródło pixabay.com (CC0)

Temat katastrofy powraca co kilka miesięcy. Trwające ekshumacje potwierdzają najczarniejsze scenariusze. Członkowie podkomisji postanowili powołać nowych ekspertów, którzy ostatecznie pomogą w rozwikłaniu zagadki.

Sprawę rozgrzebała informacja o dotarciu do nowego świadka. Mężczyzna twierdzi, że widział TU-154 zbliżające się do lądowania w płomieniach co wskazywałoby na potwierdzenie tezy zamachu.

Na niekorzyść polityków poprzedniej władzy, działania w kraju (ekshumacje) dodatkowo zaogniają temat i zostawiają miejsce na zadanie nowych pytań.

Podkomisja postanowiła powołać do wyjaśnienia sprawy ekspertów pracujących przy projektowaniu gier losujących.

Jeżeli nie uda nam się wyjaśnić sprawy, postaramy się aby emocje związane z losowaniem wyniku utrzymywały się na podobnym poziomie – twierdzą eksperci.

Aktualnie prowadzone są prace nad systemem kumulacji, który ma oprzeć się na doniesieniach o nowych świadkach, bombach termobarycznych i teoriach spiskowych.

Wprowadzeniem możliwości obstawiania wyniku raportu podkomisji w kioskach ze zdrapkami może przynieść miliardowe wpływy do budżetu Państwa.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.