Spór Cafe Foksal vs. Gburrek rozpoczął międzynarodową akcję CHRISTIAN ONLY

0
1280
źródło canva.com / pixabay.com

Znana (przynajmniej w ostatnich godzinach) blogerka Gburrek rozpoczęła internetową batalię z Cafe Foksal. Mimo wielogodzinnego oczekiwania, czytelnicy w oparach absurdu, popijając dietetyczną colę doczekali się reakcji ze strony właścicieli lokalu. Gównoburza doprowadziła do większej aferki, a ta do utworzenia frontów katomoherowego oraz lewakoejakulacyjnego.

Biały krzyż w czerwonym kółku to znak rozpoznawczy dla lokali usługowych biorących udział w akcji „CHRISTIAN ONLY”.

Właściciele, obsługa, ewentualnie Goście (o ile stanowią demokratyczną większość) mogą zażądać naklejenia podobnego znaczka na drzwiach, co oznacza, że zachowania inne niż przyjęte za „katolickie” mogą zostać odebrane… negatywnie?

Karą za złamanie nakazu prawilnego zachowania może być zarówno odmówienie obsługi, wypłacenie „liścia ostrzegawczego”, ale również spuszczenie manta na zapleczu lokalu.

To milowy krok w ustandaryzowaniu sposobu życia społecznego. Aby nie doprowadzać do zachowań ksenofobicznych, po prostu odłączamy jednostki chore od zdrowych. Dokładnie tak samo jak w przypadku amputacji – twierdzą zwolennicy udziału w projekcie.

Pojazdy komunikacji miejskiej, budynki samorządowe oraz placówki oświatowe mają zostać częściowo dołączone do tego nowatorskiego programu.

Wprowadzeniem rozwiązań na wzór polskiego projektu interesują się już nasi europejscy przyjaciele. Między innymi w Niemczech oraz Francji. Zmieniona zostanie jedynie kwestia nadrzędnej wiary.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.