W Warszawie jest, w Krakowie już sie szykuje. Sprawdź gdzie będą kolejne!

0
1189
źródło pixabay.com (CC0)

Znana Amerykańska sieć restauracji serwująca dania typu FastFood postanowiła uruchomić kolejny biznes na terenie RP. Pierwszy lokal usytuowany w centrum stolicy zostanie otwarty w ciągu najbliższych kilku godzin. W Krakowie, w ciągu kilku tygodni.

Bary tlenowe są punktami serwującymi świeże, oczyszczone powietrze bez smogu. Dodatkowo otwarte są dla wszystkich chętnych, którzy za niewielką opłatą otrzymają produkt najwyższej jakości.

W zależności od wykupionego abonamentu lokale różnić się będą standardem, obsługą oraz wystrojem.

Od masek gazowych typu słoń, do ekskluzywnych punktów ze wspaniałą obsługą, wykwintnym menu oraz artystycznym wnętrzem. Tak reklamowane restauracje przyciągają już dziś setki chętnych.

Otwarcie pierwszego lokalu idealnie zazębiło się z nadejście chmury smogu, która powoli osiada na płucach warszawiaków.

Osoby, które nie będzie stać na skorzystanie z barów tlenowych proszone są o zakup paprotek lub innych drzewek do domów. Co prawda nie uratują nikomu życia, ale jest szansa, że poprawią nastrój umierającego.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.