Rząd obiecał i słowa dotrzymał: tysiące Polaków wraca do kraju!

0
1682
źródło canva.com

Rząd oficjalnie przedstawił statystyki raportowe z 2015 roku. Już teraz wiemy, że setki Polaków wraca do kraju. Co prawda w zeszłym roku zaledwie trochę ponad tysiąc, ale już wiemy, że najbliższe lata mają przynieść same sukcesy w polityce emigracyjnej rodaków. Przypomnijmy, że w 2014 roku na obczyźnie przebywało ok. 2 miliony 300 tysięcy ludzi z polskim paszportem.

Część naszych obywateli wróciło w zbiorczych konwojach, inni, specjalnej troski, w kajdankach od góry do dołu, pod troskliwym nadzorem służb bezpieczeństwa. Polaków deportowały praktycznie wszystkie kraje Unii Europejskiej. Zazwyczaj są to osoby, które uciekły od matki Polski i próbowały schronić się głównie pod skrzydłami Wielkiej Brytanii, Francji czy Hiszpanii. Najczęstsze przestępstwa za które ścigała ich prokuratura to kradzieże, napady czy oszustwa.

To krok milowy w kierunku sprowadzania Polaków do kraju. W 2015 był to tysiąc, czyli udało nam się ściągnąć około 0,0004% naszych obywateli. W tym tempie, za około 2300 lat ściągniemy wszystkich! Pod warunkiem oczywiście, że będą poszukiwani listem gończym – mówi przedstawiciel rządu.

Oczywiście aby spełnić powyższe obietnice, powinniśmy wybierać Prawo i Sprawiedliwość jedynie przez 575 kadencji, w wyborach parlamentarnych.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.