Mieszkasz w akademiku? No to już sobie poimprezowałeś!

0
1020

Do sieci wyciekły informacje dotyczące ustawy, której projekt Prawa i Sprawiedliwości tworzony był w podziemiach biur poselskich od wielu lat. Nowa ustawa antyalkoholowa ma uderzyć z cała mocą szczególnie w studentów, którzy jak wiadomo „głodni są i cierpią na suchoty”.

Cała akcja ma opierać się na specjalnych czujnikach zamieszczonych w kilku punktach akademika – drzwiach wejściowych do samego budynku oraz… do pokoju w którym mieszka student!

Urządzenia będą przypominały pewnego rodzaju gwizdek zamontowany na drzwiach. Każdy mieszkaniec akademika do obsługi urządzenia dostanie również kartę magnetyczną. Student chcąc wejść do pokoju będzie musiał podłożyć kartę do czytnika na której zapisany jest kod jego linii papilarnych, następnie przyłożyć palec do skanera i nie ruszając ręki dmuchnąć w gwizdek, który odczyta zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Jeżeli zawartość będzie przekraczała 0,2 promila, student najzwyczajniej w świecie nie przejdzie przez drzwi – mówi Kamil M., twórca tego innowacyjnego pomysłu, które zamierza zakupić i wdrożyć nowo powstały rząd

Dodatkowym zabezpieczeniem będzie czujnik w drzwiach określający ilość nóg, które na jednym „dmuchu” wejdą do pokoju. Jeżeli ktoś spróbuje oszukać urządzenie, maszyna natychmiast zaalarmuje straż akademicką, a osoba chcąca wedrzeć się do pokoju bez autoryzacji zostanie wydalona w trybie natychmiastowym z domu studenta.

O zdanie zapytaliśmy samych studentów. Niestety nie możemy przytoczyć żadnej z wypowiedzi, ponieważ większość stanowiły epickie wywody wulgarnej składni.

Firma Kamila M. wpadła również na komercyjny pomysł aplikacji wyliczającej dni płodne studentek. Każda studentka otrzyma obrożę, która wystrzeli wiązkę prądu w kierunku mężczyzny podchodzącego do obiektu swojego zainteresowania. Licencja na ten produkt cieszy się ogromnym zainteresowaniem kierownictwa akademików. Szczególnie w dużych miastach, które już sprawdzają czy obie opcje uda się wdrożyć równocześnie. Całej akcji przyklaskuje nowy rząd.

Poniżej prezentujemy zdjęcie, które w skrócie obrazuje działanie AntyAlkoholowego urządzenia.

źródło Flickr.com autor noii's
źródło Flickr.com autor noii’s

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.