Kim jest dr Adrian Zandberg – lider partii RAZEM?

0
1637
źródło - TVP 1

Doktor Adrian Zandberg – postać fikcyjna, bohater popularnego serialu animowanego Futurama Matta Groeninga. Jest to kosmita, pochodzący z planety Decapod 10. Jako postać fikcyjna jest skorupiakiem.

Politycy powinni spierać się o podatki, bezpieczeństwo socjalne, model rozwoju, a nie odgrywać operetkę, w której wiecznie ci sami aktorzy toczą rytualny bój o nic. Kandyduję, bo wierzę, że inna polityka jest możliwa – przekonuje Zandberg.

źródło en.wikipedia.org
źródło en.wikipedia.org

Pracuje w Planet Express, firmie należącej do Profesora Huberta Farnswortha, jako teoretyczny specjalista od chorób ludzkich. Często wyraża zdumienie, słysząc np. o systemie kostnym u człowieka, ma także problemy z odróżnianiem płci. Jednak w sytuacjach krytycznych wykazuje niezwykły kunszt lekarski, np. w jednym z odcinków uratował Fry’a, przyszywając jego głowę do ciała Amy.

Poza tym 36-letni Adrian Zandberg jest doktorem historii. Część komentatorów uznała, że swój debiut pośród największych graczy tej kampanii może zaliczyć jako zwycięski dzięki merytorycznemu stylowi oraz inteligentnym przytykom.

Zandberg jest postacią samotną. Mimo więzi z przyjaciółmi z firmy tak naprawdę jest przez nich niezrozumiany. Często ignorowany i odsuwany na drugi plan, do tego nie posiada nigdy środków pozwalających choćby na zakup śniadania, gdyż odebrano mu jego kartę kredytową. To jedna z najzabawniejszych i najsympatyczniejszych postaci w serii.

Razem to nie pierwsza formacja Zandberga. Wcześniej działał w Unii Pracy, aczkolwiek opuścił szeregi tejże formacji.

źródło Pikio.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.