To koniec ostateczny! Ksiądz Charamsa wykluczony ze środowiska.

0
1520

Krzysztof Charamsa, zwany inaczej „ksiądz po coming out’cie” został zawieszony w czynnościach kapłańskich oraz nie może nosić SUTANNY! Wszystkie przykrości zostały mu zafundowane przez kler katolicki zaraz po tym, jak ogłosił w mediach swój manifest dla grupy LGBT, na którym przyznał się, że jest gejem i ma życiowego partnera.

W dniu 3 października 2015 roku biskup pelpliński upomniał i wezwał ks. Krzysztofa Charamsę do nawrócenia i powrotu do prawdziwej nauki Kościoła i Chrystusowego kapłaństwa. Wobec braku jakiejkolwiek woli poprawy życia ks. Charamsy (…) biskup pelpliński zgodnie z normami Kodeksu Prawa Kanonicznego, z dniem 17 października 2015 roku, nałożył na ks. Krzysztofa Charamsę karę suspensy, zakazując wykonywania wszystkich aktów władzy święceń oraz noszenia stroju duchownego – czytamy w oświadczeniu Biskupa Ryszarda Kasyna

W związku z tym duchowny po coming out’cie stwierdził, że będzie nosił… KIMONO! Co w wolnym tłumaczeniu oznacza „coś do noszenia na sobie”. Kimono to ubiór o kroju prostym, w kształcie litery T, przypominający nieco szlafrok. W związku z tym posiada cechy charakterystyczne dla sutanny.

Nieważne jest co się nosi. Ważne, aby w sercu posiadać odpowiednie wartości. Poza tym kimono jest przewiewne i pięknie w nim wyglądam – kwituje zainteresowany.

źródło - http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/
źródło – http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/

źródło Pikio.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.