Idzie wojna. Wyciekły tajne plany ofensywy przygotowanej przez Generałów RP.

0
1783
źródło pixabay.com (CC0)

Plany globalnej ofensywy zostały przygotowane w gabinecie poprzedniego Ministra Wojny. Napaść miała być oparta na wielkości armii, świetnemu wyszkoleniu, nowoczesnym sprzęcie oraz zaawansowanej technologii.

Plan zdobycia pełnej dominacji nad światem opiera się na kilku prostych założeniach do których Polska musi dorosnąć. Jak twierdził minister – to jest możliwe!

Liczebność armii zwiększa się do 2 500 000 żołnierzy zawodowych, 2 milionów rezerwistów oraz 1 miliona wojsk wsparcia. Równie ważna jest inwestycja w sprzęt który powinien pojawiać sie wprost proporcjonalnie do prowadzenia zaciągu. Generalicja sugerowała również utworzenie specjalnego pułku informatyków, odpowiedzialnych za hakerskie ataki na wybrane cele.

Warunkiem zwiększenia i ukształtowania armii jest podniesienie PKB inwestowanego w zbrojenia z 1,99% do 78% oraz namówienie wystarczającej ilości ludzi do wstąpienia w jej szeregi.

Ewentualnie zmiana konstytucji dającą Prezydentowi nieograniczone prawo nad życiem i losem obywateli. W takim przypadku potencjał mobilizacyjny byłby prawie niewyczerpany.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku